Obchodní příležitosti

Oxygenic nabízí řešení na klíč, která jsou podobná  balíku licenčního typu, ale bez všech těch negativ spojených s licencí!  Oxygenic NEvyžaduje žádné podepisování smluv, žádné licenční dohody a žádné placení autorských práv...NIKDY. 

Naše populární řešení na klíč jsou obchodem snů a nabízejí našim zákazníkům možnost používat značku Oxygenic v místech vašeho podnikání bez licenčního poplatku a nebo můžete používat v marketingu a na zařízení Oxybaru vaše vlastní logo!

Toto plně vybavené balení na klíč nabízí vše potřebné k tomu, abyste začali  provozovat velmi ziskový podnik, tedy včetně špičkového  zařízení, elegantních stánků s kyslíkovými bary, hydraulické barové stoličky, barové zásoby, kyslíkové výrobky, které budete prodávat, jasné neonové cedule Oxybaru, smluvní vzory, plné inovativní marketingové systémy, pojištění, 24 hodinovou zákaznickou podporu a mnohem více!

Ještě dnes nás kontaktujte a požádejte o ceníky a další detaily o tom, jak vám může Oxygenic pomoci začít vaše vlastní úspěšné podnikání s kyslíkovým barem.  

Marketingová podpora

Všechna balení Oxygenic zařízení  obsahují také rozsáhlou marketingovou podporu, abyste mohli pomoci vašim zákazníkům pochopit  hodnotu posezení v  Oxygenic Oxybaru. Naše marketingové balení nezahrnuje žádné dodatečné výdaje nebo smlouvy k podpisu,  zato zahrnuje řadu krásných plakátů, barevná aromatická menu, barevné stolní přístřešky, kyslíkové informační karty, kyslíkové karty s výhodami, profesionálně vytvořené ukázkové video obsahující svědecké výpovědi o výrobcích, dárkové poukázky atd. Všechna naše balení také obsahují prvky zaručující špičkovou spokojenost našich zákazníků, a to silnou poprodejní podporu, 24hodinovou provozní a technickou asistenci, záruka na nízké ceny dodávek, to vše vám garantuje plnou spokojenost.


Kyslíkové menu a návody

Reklamní bannery

Instruktážní DVD

 

Návratnost investic z inhalování



Tabulka zisků vychází z 10 minutových sezení za 5,-Kč za minutu. Kapacita kyslíkového baru se 3 stanicemi poskytujícího 10minutové sezení je 20 klientů za hodinu.  Můžete vidět, že středně využívaný bar, který je v provozu 8 hodin denně, bude mimo tabulky.

Pro trvalý úspěch nabízejte svému prodávajícími personálu provize podle strukturované stupnice nebo prodejní kvótu. Budete-li nabízet vašim zaměstnancům motivační odměny, když překonají kvótu nebo měsíční cíle prodeje, optimalizuje to počet obchodních příležitostí a zajistí nepřetržitý odbyt, který  bude mít za výsledek dlouhodobý obchodní úspěch.