Wellness a léčebné lázně

Přebudováním konceptu plného lázeňského servisu, Oxygenic nabízí kyslíkovou terapii jako dokonalý doplněk vašich lázní.  Návštěvníci lázní očekávají, že budou rozmazlováni a Oxygenic Oxybary přidají neocenitelnou hodnotu celkovému lázeňskému prožitku.
spa-2
Kyslík zklidňuje mysl a stabilizuje nervový systém, je zodpovědný za zdraví a údržbu každičké buňky v lidském  těle, včetně buněk kožních. Aby kůže správně fungovala, musí být dostatečně zásobována kyslíkem.  Kyslík může stimulovat krevní oběh, což dovolí kožním buňkám, aby fungovaly efektivněji, přijímaly více živin a dosáhly své vlastní rovnováhy.  "Zdraví za pomoci kyslíku" je jedna z nejnovějších a nejvíce vzrušujících oblastí kůry kůže.

Díky reportážím médií si zákazníci rychle začínají uvědomovat výhody čistého kyslíku.  Čím dál více lázní v celé zemi uspokojuje potřeby svých klientů tím, že přidává na seznam kyslík a zjišťuje, jak jim to pomáhá zvyšovat výnos a navíc ještě vyčnívat nad ostatními lázněmi v okolí. 

Oxygenic Spa System nabízí vašim lázním dvě jedinečné kyslíkové služby; aplikace kyslíku pro externí péči o kůži a inhalace čistého kyslíku kombinovaná s populární aromaterapií.  Víceúčelový Oxygenic Spa System může být používán ve spojení s naší kompletní řadou okysličených výrobků pro vyšší úroveň lázeňského prožitku.  Oxygenic maximalizuje všestrannost našich výrobků, takže  vy můžete maximalizovat svůj zisk.

Oxygenic Spa System  (Oxygenic kyslíkový lázeňský systém) - Kyslíková inhalace
Vaše tělo vstupuje do poklidného prostředí lázní…místo, kde smysl doteku může uvolnit mysl a kyslík může osvěžit duši. 
Relaxační sezení kyslíkové inhalace značně zvýší účinek jiných typů lázeňské kůry tím, že sníží stres a napětí, uvolní páteř, svaly a okysličí tělo, takže vyzvěte své zákazníky, aby už brzy přijeli a zažili tyto hodnotné účinky sezení s kyslíkem Oxygenic.

Pozvedněte své lázeňské hosty na úroveň, o které se jim ani nesnilo, tím, že jim poskytnete zážitek Oxygenic kyslíkového sezení v prostorách recepce, relaxačních nebo společenských prostorách. Inhalujte přírodní aromaterapie smíšené s čistým kyslíkem, aby se vám vylepšila lázeňská pedikůra nebo manikůra a nechte stres a napětí, aby se zmírnili, čímž se povzbudí celkový dobrý pocit.  Nabídněte svým lázeňským hostům vrcholný  lázeňský zážitek s relaxační masáží zkombinované s uklidňujícím aromaterapeutickým kyslíkovým sezením, které stimuluje krevní oběh a dovoluje kožním buňkám, aby fungovaly efektivněji.
estetika
Oxygenic Spa System (Oxygenic kyslíkový lázeňský systém) - Kyslíková kůra
Kyslíkové kůry jsou nejnovějším a nejvíce vzrušujícím oborem péče o kůži. Kyslíkové kůry jsou používány pro pokročilou péči proti stárnutí kůže.  Kyslíkové kůry aplikují čistý kyslík, aby vyživovaly a revitalizovaly každý pór.  Kyslík obnovuje vlhkost kůže a stimuluje růst nových zdravých buněk a zároveň zvyšuje  pružnost kůže. Oxygenic Spa System nepoužívá peroxid vodíku ani jiné chemikálie často získávané ze surové  formy výroby kyslíku. My používáme pouze čistý kyslík.

Oxygenic Spa System zařízení používá prvky jako:
•    Nepřetržitý tok 90%-92% čistého kyslíku při optimálním tlaku kyslíku. 
•    Koncentrátor kyslíku- koncentruje okolní vzduch bezpečně a pohodlně; žádné nádrže, žádné náplně, žádné skladování kyslíku a žádná rizika. Už nemusíte kyslík nikdy znovu kupovat.
•    Výběr ze 4 různých aromaterapií
•    Atraktivita- Kombinuje moderní elegantní design, který zapadne do jakéhokoliv lázeňského prostředí
•    Tichý chod- Jedinečný design pro tichý provoz během lázeňské kůry
•    Poháněný standardním proudovým vývodem, jaký se používá v domácnostech
•    Nezávislost – Zcela soběstačné zařízení, které má 2letou záruku 
•    Přenosný- Koncentrátor má 4 kolečkovou základnu pro snadnou přenosnost, aby se  dal převážet z místnosti do místnosti. Výška 28.5"x Šířka 72cm x Hloubka 37cm Váha 26.4 kg
•    Nenáročná údržba - vysoké ziskové marže (přibližná lázeňská cena za jedno kyslíkové sezení nebo kyslíkovou kůru je pouze 180,-Kč)

Oxygenic Spa System - Kyslíkové kůry
Všechny systémy Oxygenic Oxygen Spa System™ pro kyslíkové kůry se aplikují rozprašovačem, který vytváří mikroskopicky jemnou chladivou mlhu kyslíku na kůži.  Rozprašovač dovoluje koncentrovanou a detailní aplikaci, která vtlačuje kyslík do tkání a dává kůži zdravý lesk ihned po jedné kůře. 

Kyslíkové masáže obličeje – Kyslíkové masáže obličeje  vtlačují kyslík na buněčné úrovni a tím pomáhají zlepšit sílu kolagenů a elastinových vláken.

Kyslíková kůra Akné -Kyslík je přírodním baktericidem – zabíjí bakterie. Kyslík pomáhá  odstranit nečistoty a zabíjí bakterie a zároveň léčí nevyváženou zanícenou kůži. Kyslík může být prevencí před budoucím rašením akné a

Oxygenic Oxygen Spa System™ poskytuje bezpečnou, přírodní alternativu.

Mikrodermabraze - Podstupte mikrodermabrazi s kyslíkovou kůrou. Tato kůra bezpečně a jemně omladí vaši kůži za pomoci mikrodermabraze s hydratací a sílou okysličování.

Plastická operace obličeje  - Použijte kyslík před a po operaci obličeje, aby se urychlil léčivý proces.

Jiná použití - Kyslíková terapie se dá kombinovat s tónováním obličeje, chemickým peelingem, před/po laserovou povrchovou úpravou kůže,  následnou elektrolýzou, navoskováním trvalé kosmetické úpravy, atd. Kyslík je také používán na léčení slunečních spálenin.

Cílem majitelů lázní bude prodávat kyslíková sezení spolu s lázeňskými službami a propagovat kyslíkové kůry jako přirozené rozšíření lázeňských zážitků. Přidat kyslík do lázeňského menu je ideální způsob, jak majitelé lázní vydělají zisk navíc a oživí lázeňské podnikání.  Nabídněte svým lázeňským hostům vrcholný lázeňský zážitek s Oxygenic Youth Restoration (Oxygenic Obnova mládí), obvyklá kyslíková kůra.

Oxygenic Oxygen Spa SystemTM balení zahrnuje moderní zařízení, zásoby zařízení, aromaterapie, rozprašovač, marketingový materiál pro lázeňské  odvětví a naši populární výrobkovou řadu Oxygenic O2. Kompletní řada okysličených lázeňských výrobků firmy Oxygenic doplňuje lázeňské kůry a vytváří vyšší zisky.  Oxygenic O2 Body Mist je mlžný závoj z tekutého kyslíku smíšený se speciální aromaterapií pro vylepšení účinku.  Zkuste supernáboj zvaný  Oxygenic O2 Body Lotion s přimíchaným kyslíkem pro kompletní zvlhčení kůže a zažijte omlazující sílu O2 Chill™, čistého kyslíkového spreje. Oxygenic O2 Bath Salts (solné koupele) a Oxygenic retail Gift Packages (maloobchodní dárkové balíčky) umožní vašim klientům poznat ten kyslíkový rozdíl a vytvoří zisky pro vaše lázně.

Oxygenic Obnova Mládí
1.    Odstraňujte nečistoty a čistěte s čistícím preparátem Cleanse, který pěstuje a posiluje kůži.
2.    Hřejivý obklad- Připravte si velmi teplý obklad a zabalte si obličej  - určitě nechte prostor na dýchání a netlačte látku na kůži, dokud nevychladne.
3.    Inhalace - Z naší Oxygenic Aromastanice inhalujte přírodní aromaterapii smíšenou s čistým kyslíkem, zatímco si necháváte masírovat krk a ramena. 
4.    Okysličování – chladný, utišující terapeutický závan kyslíku je vháněn hluboko do dermální (nižší) vrstvy vaší kůže rozprašovačem.  To stimuluje výrobu zdravých buněk a zvyšuje sílu a pružnost kůže.
5.    Navlhčení – se zvlhčovačem, který je postupně vmasírován do kůže. 
6.    Inhalace – Relaxujte při uklidňujícím 20minutovém aromaterapeutickém kyslíkovém sezení, abyste  si dobili energii, oživili mysl a omladili duši.

Doba trvání kůry - 50-60 minut
Navrhovaný poplatek - 250-350Kč
Přibližné náklady salónu za kůru (včetně výrobků)- 20Kč
Rozvrh kůry  - 2 kůry za měsíc po první 2 měsíce, pak  jedna kůra po uplynutí dalšího  měsíce