solária

Oxygenic Oxybary kombinují čistý kyslík s populárními aromaterapiemi pro relaxaci, energii a detoxikaci, kterou můžete zažít v hale salónu, čekárně, opalovacích místnostech a pokojích se soukromou kúrou. Kyslík přispívá  k celkovému finančnímu výsledku vašeho salónu a také k blahu vašich klientů.
solarium1
Kyslík zvyšuje výskyt melaninu v kůži, což pomůže vašim zákazníkům, aby  byla jejich kůže opálenější a přitom se nespálili. Opalování spojené s kyslíkem zvlhčí a omladí kůži, což pomáhá bojovat proti účinkům stárnutí, zklidňuje mysl a je přírodním lékem na bolesti hlavy a kocovinu.  Kyslík také povzbuzuje krevní oběh a otvírá póry, což vede k proniknutí opálení do větší hloubky. Klienti si stále více a více uvědomují  důležitost ochrany své kůže a prevence proti stárnutí, takže když přidáte na menu vašeho solária kyslík, je to ideální způsob, jak vydělat peníze navíc a přitom oživit vaše podnikání.

Oxygenic Oxybar odliší váš salón od konkurence nebo mu zkrátka obnoví konkurenční výhodu a navíc přinese značné zisky! Za minimální investici se budete moci dívat na to, jak vaši zákazníci stojí frontu na tento jedinečný převratný kyslíkový systém.

Cílem majitelů solárií bude prodat řadu kyslíkových sezení spolu s opalováním a podporovat kyslík jako přirozené rozšíření možností opalování.  Náš  balík s na zakázku vyráběným opalovacím zařízením nabídne majitelům opalovacích salónů možnost poskytovat vrcholný opalovací zážitek.