nákupní centra

Nákupní centra jsou v 21 století přirozeným místem, kde se lidé shromažďují a Oxybary se tím pádem mohou stát skvělou Oázou pro unavené kupující.  Nainstalujte Oxygenic Oxybar a sledujte, jak k němu bude brzy vyšlapaná cesta vyčerpanými nakupujícími válečníky. rjazanske-nakupni-centrum-01
Náš plně vybavený stylový, moderní, stánkový bar s kyslíkem je podnikem snů pro kterékoliv nákupní centrum, které ho přidá do směsice svých nabídek.  Stánky  poskytují řadu výhod, které maloobchodníci milují – zvyšují úroveň energie, čistí mysl a uvolňují od stresu.  

Poskytujeme obchodní řešení na klíč pro podnikatele, kteří chtějí otevřít stánek s kyslíkovým barem v nákupním centru.  Naše řešení na klíč zahrnují inovativní marketingové materiály, elegantní zařízení, barové zásoby, barové stoličky, jasné neonové cedule Oxybaru a další – vše, co potřebujete, abyste začali provozovat velice ziskový podnik.  Váš nepřetržitý úspěch je to nejhlavnější, takže  Oxygenic do balíku zahrnuje i (bez nějakých dodatečných poplatků) instruktážní DVD a Oxygenic Oxygen Bar Gift Cards (Oxygenic barové dárkové poukázky).

Oxybary jsou jen malá investice,  přesto se snadno provozují a vytváří zisk přes 95% za každé sezení!! Oxygenic zvýší váš ziskový potenciál nabídkou kompletní řady kyslíkových výrobků, která se hodí pro maloobchody v nákupních centrech.  

Nakupující si budou pamatovat logo vaší firmy, které může být upraveno podle vašeho přání na našem zařízení, i neuvěřitelné dobrodružství v kyslíkovém baru, které jste jim poskytli.