Kosmetické salóny a spa

suncadia_resort_spa_masthead

Díky reportážím médií si zákazníci rychle začínají uvědomovat výhody čistého kyslíku.  Čím dál více lázní v celé zemi uspokojuje potřeby svých klientů tím, že přidává na seznam kyslík a zjišťuje, jak jim to pomáhá zvyšovat výnos a navíc ještě vyčnívat nad ostatními salóny v okolí.  Nikdy ještě nebyly prvky Oxygenic Oxybaru a estetické prostředí  spojené tak dokonale jako v systému Oxygenic Spa System.

Oxygenic Spa System nabízí vašim salónům dvě jedinečné kyslíkové služby; aplikace kyslíku pro externí péči o kůži a inhalace čistého kyslíku kombinovaná s populární aromaterapií. 


Kyslíková inhalace
Relaxační sezení kyslíkové inhalace značně zvýší účinek jiných typů lázeňské kůry tím, že sníží stres a napětí, uvolní páteř, svaly a okysličí tělo, takže vyzvěte své zákazníky, aby už brzy přijeli a zažili tyto hodnotné účinky sezení s kyslíkem Oxygenic.

Pozvedněte své lázeňské hosty na úroveň, o které se jim ani nesnilo, tím, že jim poskytnete zážitek Oxygenic kyslíkového sezení v prostorách recepce, relaxačních nebo společenských prostorách.

Kyslíková kůra
Všechny systémy Oxygenic Spa Systém pro kyslíkové kůry se aplikují rozprašovačem, který vytváří mikroskopicky jemnou chladivou mlhu kyslíku na kůži.  Rozprašovač dovoluje koncentrovanou a detailní aplikaci, která vtlačuje kyslík do tkání a dává kůži zdravý lesk. Oxygenic Spa System nepoužívá peroxid vodíku ani jiné chemikálie často získávané ze surové  formy výroby kyslíku. My používáme pouze čistý kyslík.

Kyslíkové masáže obličeje
Kyslíkové masáže obličeje  vtlačují kyslík na buněčné úrovni a tím pomáhají zlepšit sílu kolagenů a elastinových vláken.

Kyslíková kůra Akné
Kyslík je přírodním baktericidem – zabíjí bakterie. Kyslík pomáhá  odstranit nečistoty a zabíjí bakterie a zároveň léčí nevyváženou zanícenou kůži. Kyslík může být prevencí před budoucím rašením akné a Oxygenic Oxygen Spa System™ poskytuje bezpečnou, přírodní alternativu.

Mikrodermabraze
Podstupte mikrodermabrazi s kyslíkovou kůrou. Tato kůra bezpečně a jemně omladí vaši kůži za pomoci mikrodermabraze s hydratací a sílou okysličování.

Plastická operace obličeje
Použijte kyslík před a po operaci obličeje, aby se urychlil léčivý proces.

Jiná použití
Kyslík je také používán na léčení slunečních spálenin