kluby, bary a restaurace

hudebni_kluby-orangeKyslíkové bary a taneční kluby a bary kluby patří přirozeně k sobě. Ve skutečnosti kyslíkové bary vděčí z velké části za svou rostoucí popularitu své přítomnosti v klubech, kde nejvíce přitahují pozornost. Kyslík je přirozený detoxikant, takže minimalizuje účinky alkoholu. Výsledkem je, že vyděláváte peníze na kyslíkovém sezení a na doplňujících nápojích, které si vaši zákazníci mohou koupit.  Vaše právní odpovědnost se tím také snižuje, protože vaši hosté budou méně intoxikovaní, až budou z vašeho klubu odcházet (mnoho návštěvníků taneční kluby a barych klubů  se právě z tohoto důvodu ke konci noci vrací ke kyslíkovým barům).

Pokud vlastníte klub nebo bar, neexistuje lepší způsob, jak zvýšit vaše zisky, než zvýšit povědomí veřejnosti o vašem podniku, a to právě tím, že nainstalujete kyslíkový bar.  Kyslíkové bary jsou jen malá investice, přesto se snadno provozují a vytváří zisk přes 95% za každé sezení!oxygen_bar_10

Nabízíme rozsáhlý výběr přenosných zařízení kyslíkových barů, dodávky kyslíkových barů a související  výrobky. Naše zařízení může být umístěno na váš vlastní stávající bar nebo vám nabídneme kompletní  řadu balíků Oxybarů a zařízení, které jsou vizuálně atraktivní a stejně tak vysoce funkční.  Zařízení Oxygenic může být vyráběno ve škále různých barev s volitelnými jedinečnými rysy, jako časovače, úžasná měnitelná grafika, která může být personalizována vaším firemním logem.

Pomáháme klubům zakládat Oxybary, takže vám můžeme poradit na nejlepším umístění a pomoci vám rozšířit povědomí veřejnosti o vašem novém kyslíkovém baru.  Poskytněte všem svým nočním hostům v klubu výhody Oxygenic Oxybaru; budou vás za to milovat. Pokud vlastníte noční klub, dlužíte to sami sobě, abyste si zjistili další informace o výšce zisků a přízni zákazníků, které můžete získat instalací Oxygenic Oxybaru!