Wellness trojkombinace

Nabídněte svým zákazníkům zážitek v podobě relaxace, masáže a ozdravné kůry. Kombinace masáže, oxygenoterapie a aromaterapie velmi pozitivně působí na lidský organismus, má léčebné účinky a návštěvníci vždy odchází s pocitem uvolnění a dobité energie.
Náš relaxační set obsahuje 2 křesla Profimedica 2000, wellness oxygen bar a 8druhů esenciálních aromat.

letak_3v1_vycuc

 

Celková cena za komplet: 19 900Kč bez DPH/akce.

 

oxygen_bar_34

Masážní křesla disponují kompletní multifunkční masáží v opěradle, lymfomasážemi v sedáku a v opěrce nohou kde jsou zabudovány vzduchové polštáře, které vytváří účinnou lymfatickou masáž. Tímto se uvolňuje napětí v lýtkových, stehenních a hýžďových svalech.Účinek je umocněn vibračním systémem zabudovaným v opěrce nohou. Samozřejmostí jsou komfortní funkce jako automatická detekce tlakových bodů, elektrické polohování zad a lýtek, automatický masážní program.

PROFIMEDICA C02 cPROFIMEDICA C02 b

3D masáže: válečková, roztírací, hnětací,pulsní, rytmická, kombinovaná. Křesla nabízí komplexní účinné masáže na krk, ramena, záda a bedra a masáže nohou.

 

Masážní křeslo je vybaveno mincovníkem, výborně se tedy hodí do hotelů, salónů, masážních studií, relaxačních center, odpočinkových prostorů pro zaměstnance či letištních salónků. Mincovník lze nastavit pro různé druhy a počet mincí, rovněž lze nastavit Vámi požadovanou dobu masáže.
Celý proces masáže je ovládán precizním mikropočítačem, díky kterému masážní křeslo přináší uvolnění psychického napětí a komplexní masáž pro zlepšení fyzické vitality a pocitu pohody. Povrch křesla je z odolné syntetické kůže a nastavení křesla k vlastní spokojenosti zvládne díky jednoduchému ovládání skutečně každý. Stačí vhodit příslušnou minci a můžete se přenést do klidného stavu uvolnění.

PROFIMEDICA C02

Masážní křeslo  zajišťuje masáž zad sadou čtyř masážních hlavic, které napodobují pohyb rukou a pohybují se tak, aby Vám poskytly profesionální péči od krční páteře až po oblast beder. Masážní křeslo dále disponuje v oblasti sedáku a podložky pro nohy vzduchovými polštáři. V oblasti sedáku vyvolává v průběhu masáže pocit, jako byste seděli na pohodlném vzduchovém balónu, který Vás pomocí nafukování a vyfukování zbaví pocitu ztuhlých hýždí po dlouhém sezení na tvrdé nepohodlné židli. Vzduchové vaky v oblasti lýtek stimulují krevní oběh a lymfatický systém, a tak napomáhají uvolnění pocitu těžkých nohou po těžkém a náročném dni.

Přístroj není určen pacientům k léčbě svalových či jiných onemocnění. Nejedná se o zdravotnický prostředek. Masážní křeslo 2 je k dispozici v elegantní černé barvě.

Účinky masážního křesla :

• Pomáhá od celkové tělesné únavy
• Podporuje správnou funkci krevního oběhu
• Ulevuje od svalové únavy
• Uvolňuje přetažené svalstvo
• Uvolňuje nervové napětí
• Ulevuje od bolesti svalů