Výrobce
Oxygenic je jedním z mála přímých výrobců a je přímo odpovědná za kvalitu a funkčnost svých produktů. Výrobky Oxygenic se vyrábějí v ČR a představují odolnou a spolehlivou řadu výrobků, které jsou vždy nové.

Atraktivita
Oxygenic vyrábí krásné, stylové a moderní zařízení, které lze vyrábět ve škále různých barev a s volitelnými jedinečnými rysy, jakými jsou například časovače proti krádeži kvůli bezpečnosti či měnitelná grafika, která může být upravena podle značky vaší firmy.

Výběr
Nabízíme široký výběr přenosného vybavení pro kyslíkový bar, dodávky kyslíkových barů a související výrobky. Oxygenic také nabízí několik variant zdroje kyslíku pro vaše Oxybary; máme skvělý stroj přímo pro vás, ať už potřebujete tichý efektivní model nebo verzi se silnějším výkonem.

Další zisky
V každém balení se zařízením je dodáván i kompletní marketingový systém, který majiteli kyslíkového baru pomůže prodat co možná největší množství kyslíku. Oxygenic také nabízí řadu souvisejících výrobků, které v rámci jednotlivých kyslíkových sezení přinášejí další příležitosti k prodeji. Žeňte nahoru své ziskové marže s naší výrobkovou řadou kvalitních kyslíkových a doplňkových produktů.

Servis
Za naším prvotřídním zbožím stojí srozumitelné záruky, vynikající zákaznický servis a zkušené a profesionální oddělení. Když nás zákazníci požádají o servis a informace, je klíčové, aby byli k dispozici zdatní technici, kteří budou schopni zodpovědět případné otázky. Co se týče podpory, s řešením vašich problémů vám může pomoci náš školený personál nebo služební profesionálové, 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, po telefonu, faxem nebo emailem.

Úspěch
Už léta je Oxygenic firmou, kterou si vybírají podnikatelé po celé Evropě.  A existuje k tomu dobrý důvod, máme totiž skvělou pověst těch, kteří pomáhají podnikům uspět a splnit jejich cíle. Oxygenic má reputaci těch, kteří poskytují cenově efektivní jedinečnou kvalitu a nepřekonatelnou spolehlivost. To je důvod, proč  se můžete setkat s Oxygenic vybavením kyslíkových barů po celé Evropě.